Новини / ПЕНТХАУСИ – унікальне, ексклюзивне житло від ЯРОВИЦІ.
ПЕНТХАУСИ – унікальне, ексклюзивне житло від ЯРОВИЦІ.
15/04/19

Давайте ознайомимось з їх особливостями:

• Першою і важливою особливістю пентхауса є наявність виходу на відкриту терасу, власники цього помешкання матимуть свою зону відпочинку на повітрі і, навіть, місце для пікніка. Це комфортне життя без вуличного шуму та міського пилу.

• Друга важлива гідність пентхауса – скління. Великі панорамні вікна дадуть ще більше відкритого простору, усюди відчуття легкості і свободи на висоті! Ніщо не сковує, не тисне зверху – немов ви раптом опинилися на вершині високої гори…

• Цій же меті покликані служити і високі стелі - 3м в чистоті – це третя особливість. Варіантів облаштування інтер’єру пентхауса безліч, і всі вони – живе втілення вас, вашої фантазії, вашого способу життя …

• Четверта і надзвичайно естетична особливість – панорама. Із пентхаусів Яровиця відкривається дві сторони світу. Тут вас чекають романтичні заходи сонця і привабливий пейзаж берегів річки Стир та безкрайнього горизонту поля. Панорама викликає почуття польоту, гармонії внутрішнього «я» з навколишнім світом, це ідеальне поєднання урбанізації та романтизму, міської квартири і заміського котеджу.

• Ще одна перевага пентхауса – екологічність. Вас не турбує шум автомагістралей та на висоті близько 40 метрів вихлопні гази вас теж не хвилюють.

• П’ятою та переконливою перевагою є якісна комплектація пентхаусів, чимало з елементів якої застосовуються вперше в Луцьку: індивідуальне опалення з двоконтурним німецьким котлом VIESSMANN; надійні вхідні двері з двома якісними замками, товщина рами 100мм; камін у кожному пентхаусі, 2 санвузли; тепла підлога в кухні. А ще – три швидкісні ліфти, що підніматимуть вас аж з підземного паркінгу.

Запрошуємо ознайомитись із помешканням мрії
050 402 05 05
у центр продажу за адресою:
вул. Яровиця, 17

Пн-пт 9:00 – 19:00
Сб - 9:00 – 15:00
Нд - вихідний

euroholding.net.ua