Яровиця / Територія
Підземний та наземний паркінг
Підземний та наземний паркінг

Паркінг сьогодні є необхідністю в житті сучасної людини. Власне машиномісце - це не лише зручно, а й комфортно, тепло, безпечно. В паркінгу передбачено систему автоматичного пожежогасіння, димовидалення, вентиляцію, відеоспостереження та ліфт

Велопарковка
Велопарковка

Сучасні велопарковки: зручні, безпечні та надійні. Розміщенні на подвір’ї та у підземному паркінгу
Форма парковки відповідає двом найважливішим критеріям: можливість сперти на парковку велосипед і пристебнути його до рами.

Дитячі майданчики
Дитячі майданчики

Яскравий, сучасний та оригінальний дитячий ігровий комплекс - центральний елемент двору. Гірки, гойдалки, драбинки – цілий світ для дитини, у який вона цілковито занурюється!
Усі елементи виготовленні з екологічних матеріалів, а також високоякісного пластику та металу.
Ми подбали про естетичний вигляд майданчика, а також зробили все можливе для його довготривалого використання на відкритому просторі за різних погодних умов.

Спортивні комплекси
Спортивні комплекси

Всі бажають бути сильними, спритними і здоровими! І дітлашня, і підлітки, і дорослі люди! Для кожного віку й кожного зросту у нас є необхідний набір спортивного обладнання. Якісні турніки, бруси, кільця, драбини та  багато-багато іншого спортивного приладдя, прослугують Вам тривалий час і принесуть радість і здоров’я дітям і дорослим.

Система контролю доступу
Система контролю доступу

Створені комфортні умови для проживання мешканців житлового комплексу.

Встановлена система цілодобового відеоспостереження, шлагбаум на в’їзді у закриту територію комплексу.

Продумані проїзди для калясок з дітьми і людей з обмеженими можливостями

Ландшафтний дизайн
Ландшафтний дизайн

Вуличний простір належить пішоходам вздовж тротуарів зелені зони з кущів та дерев, на подвір’ї встановлені зручні лави. Індивідуальності та витонченості додають арт-інсталяції з металу та каменю. В темний час доби комплекс освітлюється яскравим рівномірним світлом.